KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271064
nr 1327 1064
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Mor och dotter". Signerad. Olja på duk, oramad, 77x99 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:13:00
18/5 19:03:05
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano