KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271064

nr 1327 1064

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Mor och dotter". Signerad. Olja på duk, oramad, 77x99 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 maj 2020
kl 19:13:00

18/5 19:03:05 1      Vinnande bud

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano